• We zijn inmiddels 2 weken onderweg met de trainingen voor de jeugd. Goed om te zien dat iedereen zich goed aan het protocol houdt. 

    Vanaf de komende week wijzigen er weer een aantal zaken. Vanaf deze week is het ook voor niet-leden mogelijk om mee te trainen bij V.V. Stroe. We gaan er vanuit dat dit voornamelijk vrienden of familie van bestaande leden zullen zijn, dus als je wilt meetrainen dan meld je dit vooraf bij de trainer van dat elftal. De trainer heeft op die manier altijd zicht op de verwachte aantallen. Mocht je nog niemand kennen bij de club, meld je dan via de contactgegevens op de website. 

    Daarnaast starten ook de senioren de training weer op. Voor de senioren geldt exact hetzelfde protocol als eerder op deze site gepubliceerd. Ook hier hebben we het schema op aangepast, zie onder. Lees vooraf het protocol en schema goed door voordat je naar de club komt. 

    veldindeling