• JAAAA, woensdagmiddag 15 januari was het dan zover. De JO-7, de JO-8 en de JO-9 gingen naar Monkey Town! Het team van Monkey Town ontving ons hartelijk en ze hadden alles al klaar staan voor de voetballers. Rond 13:00 uur werden de spelers van deze elftallen door hun ouders gebracht. Zodra ze de deur door waren, veranderden zij van schattige voetballertjes naar echte aapjes. Vanaf dat moment maakten de Stroese aapjes Monkey Town onveilig. Ze klommen en klauterden dat het een lieve lust was. Tussendoor werd er nog gauw een patatje verorberd, waarna ze snel weer de touwen, glijbanen en ballenbakken opzochten. Ondanks het vrouwelijk schoon van de enige 2 damesspelers had de enorme hoeveelheid testosteron duidelijk de overhand. Vele zweetdruppeltjes later en na liters limonade werden de aapjes om 16:30 uur weer opgehaald door hun ouders. Ze veranderden weer in schattige voetballertjes.

    Monkey Town en de voetballers: bedankt voor deze gezellige middag!

    Groetjes Susan en Diane, namens de activiteitencommissie